Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
158 postów 274 komentarze

Sejsmograf Antypolonizmu

SejsmoAntypolonizmu - Pomimo ludobójstwa, niszczenia polskiego państwa i kultury przez totalitaryzmy XX. wieku, problem dyskryminacji, oczerniania, złych stereotypów na temat Polaków nie został w zinstytucjonalizowany sposób podjęty. Problem ma nazwę: antypolonizm.

"Dymać orła białego" - śpiewał Tymański na imprezie Krytyki Politycznej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wg relacji świadków na "Kolorowej Niepodległej", organizowanej przez Krytykę Polityczną, "Tymon" Tymański śpiewał "dymać orła białego". Sprawdźmy polski wymiar sprawiedliwości. Znieważanie narodu jest sankcjonowane więzieniem. Czy przetrzemy szlak?

 

Z wpisu na blogach ("Dymać GWIAZDĘ DAWIDA", 25.11.2011) dowiadujemy się, że na imprezie zwanej Kolorowa Niepodległa organizowanej przez Krytykę Polityczną doszło do publicznych zachowań o charakterze kryminalnym:
 

(..) wśród tych wszystkich bajecznych lewackich zaklęć o miłości i tolerancji, w sercu stolicy mojego kraju, ze świetnie nagłośnionej sceny, 11 Listopada, w Dzień Niepodległości, rozchodził się refren utworu wykonywanego przez Ryszarda „Tymona” Tymańskiego:


 

„Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego

Dymać Orła Białego, cha-cha boom!"


Jeśli cytowane informacje są  prawdziwe, to za pieniądze państwowe (nasze), hojnie sponsorowana Krytyka Polityczna (reklamująca się - jak widać - kłamliwie, jako skupiająca środowisko "tolerancyjne") zorganizowała imprezę, na której łamano postanowienia Kodeksu Karnego znieważając ludzi z uwagi na ich przynależność etniczną i narodową. Bezpośrednią odpowiedzialność  za znieważanie ponosi Tymański, człowiek który publicznie śpiewał te haniebne słowa. Przypominamy, że znieważanie narodów i szerzenie nienawiści etnicznej jest obwarowane w Polsce wg Kodeksu Karnego karą więzienia.

Dziwne, że prokuratura nie zajęła się tym czynem z urzędu. Warto zgłosić w takim razie sprawę do prokuratury i monitorować sprawiedliwość postepowania. Zachęcamy do tego.

Swoją drogą namawiamy do bojkotu wszelkich towarów i usług związanyych z Tymańskimi oraz środowiskami powiązanymi. Powinno to zresztą dotyczyć każdego polonofoba, nienawidzącego nas, w szczególności za nasze pieniądze. Antypolonizm no passaran!

Za: Sejsmograf Antypolonizmu

 

To nie pierwszy wypadek łamania prawa poprzez antypolskie akty. Czy zaczniemy wreszcie  składać wnioski do prokuratury i żądać uczciwych wyroków?

KOMENTARZE

 • Brak słów.
  Nie ma takich słów, którymi można określić ten stan rzeczy - co lewactwo wyprawia z Polską, z Narodowymi Wartościami. To chyba jakiś zły sen...
 • Zachęcamy Nowy Ekran do
  złożenia zgłoszenia wniosku do prokuratury. Nas na razie na to nie stać, jako strony www.antypolonizm.pl. Sprawa jest karalna, a monitorowanie działań prokuratury i sądu byłoby niewątpliwe dobrym materiałem medialnym, który promowałby także NE. Przetarcie szlaku dałoby możliwość prawnego zwalczania kolejnych (i tych z przeszłości) haniebnych aktów antypolonizmu. Jest to korzyść dla wszystkich nas.
 • @SejsmoAntypolonizmu
  To przepraszam, złożenie zawiadomienia o ewentualnym popełnieniu przestępstwajest płatne??? Czy zatem strona antypolonizm.pl potrafi tylko zbierać informacje o hańbiących polskość zachowaniach i je nagłaśniać, ale już bez walki o ukaranie sprawców takich czynów?
 • @Mirek
  "To przepraszam, złożenie zawiadomienia o ewentualnym popełnieniu przestępstwajest płatne???"

  Samo złożenie nie jest płatne, ale jesli sobie przypomnimy działania "policji", "prokuratury" i innych przedstawicieli (nie)naszego wymiaru sprawiedliwości, to niejednokrotnie, nagłaśnianie hańbiących polskość zachowań wiele kosztuje nie tylko zachodu ale i pieniędzy ... choćby na prawników, obrońców.

  Co do samego TT, to zaproponowałem mu, by się wytłumaczył ze swoich haniebnych zachowań tu na Forum Nowego Ekranu.
  http://tymontymanski.bloog.pl/id,330585182,title,PODZIELONA-POLSKA,index.html#form

  Pozdrawiam.
 • @SejsmoAntypolonizmu
  > Zachęcamy Nowy Ekran do złożenia zgłoszenia wniosku do
  > prokuratury.

  To jest kompletnie bez sensu!!! To tylko zrobi reklamę temu artyście!!!

  Ta piosenka to parodia! Jest tak sformułowana, że nie da się jej o nic oskarżyć. Procesując się o tę piosenkę można się tylko ośmieszyć!

  Tu można jej posłuchać: http://www.youtube.com/watch?v=ZBpDwDPhQww
 • @GPS.65
  Normalnie, można by powiedzieć:
  Pal diabli, jego piosenkę! ... ale nie w dniu 11 listopada, czyli w dniu, kiedy Polacy świętują Dzień Niepodległości.

  A oprócz piosenki są także i prymitywne kłamstwa Tymona Tymańskiego, zawarte na jego blogu a które świadczą, że jest Zwykłą Zakłamaną Sprzedajną Szmatą Bolszewicką:

  "Obserwowałem bawiący się tłum i przez chwilę poczułem coś na kształt wzruszenia. Ci młodzi ludzie, zgodnie pląsający nawet w rytm głupiego charlestona, zgromadzili się tu, żeby świętować 22 lata wolności. Dowolności, różnorodności, otwartości, tolerancji – dla cudzoziemców, dla ludzi innych ras i wyznań, dla gejów i lesbijek. Maszerował na nas tłum twardogłowych narodowców, otoczonych kibolami i naziolami. Tłum ludzi, których ideologia to konfrontacja, święta wojna, Bóg, honor, ojczyzna i czystość rasowa. Było nas dwa tysiące, ich – około dwudziestu. Gdyby nie policja oraz ludzie z polskiej i międzynarodowej Antify, rozpieprzyliby nas w drobny mak.
  Oglądałem kolorowy tłum i zamieszki, dumając nad tym, że Polska jest głęboko podzielona. Po 22 latach wolności widać to coraz wyraźniej – dzielimy się na element postępowy i wsteczny"

  http://tymontymanski.bloog.pl/id,330585182,title,PODZIELONA-POLSKA,index.html#form

  Pozdrawiam
 • @autor
  pełny tekst utworu Tymona Tymańskiego, brzmi tak:

  (cyt.)
  Tekst piosenki: Tymon - D.O.B.

  "siódma okupacja,
  jedenasty zabór.
  Znów nam, chańbią orła,
  pragną, stępić pazur.
  Żydzi i komuchy,
  geje i masoni,
  słuchajcie uważnie,
  oto głos przepony.

  Nikt nie będzie nam bezkarnie i bezwstydnie wszem i wobec
  lżyć, upadlać, lekceważyć, skalać, szmacić i centralnie
  Dymać Orła Białego, dymać orła białego, dymac Orła Białego, dymać Orła Białego, dymać Orła Białego, dymać Orła Białego, dymać Orła Białego, dymać Orła Białego.

  trzecia ooooooooo"

  - nie wiem, ile z tego zaśpiewał. Wiadomo, że nie miał "kolorowych" intencji, sięgając po tekst z tak wyzywającym refrenem. Choć może, dany Tymon Tymański to po prostu regularny idiota? Bo zgłupieć to każdy może,w przeciwieństwie do zmądrzenia :)
 • @Mirek
  Złośliwe odpowiedzi na złośliwe pytania:


  1) Skoro złożenie zawiadomienie jest bezpłatne, może Pan sam zgłosić.

  2) Skoro strona antypolonizm.pl potrafi "tylko" zbierać informacje o antypolonizmie, to ile jeszcze stron to potrafi?

  3) Które z nich Pan tworzy lub współtworzy?


  Nie kłóćmy się jednak niepotrzebnie. Chyba ktoś musi zacząć składać doniesienia i monitorować działania?
 • @GPS.65
  Co z tego, że parodia. Chyba jest jasne, że fraza "dymać orła białego" jest zniesławiająca.

  Czy gdyby ktoś zrobił parodię, w której śpiewałby "dymać x-sa", to czy to nie byłoby zniesławienie?

  Może przyniesie to sławę, ale równie wiele niesławy.

  Nie wiem jednak, dlaczego Pan sam reklamuje tego polonofoba wklejając filmiki z jego piosenką.

  Wygląda to tak - wygląda - jakby Pan to akceptował. A przecież Pan nie akceptuje.

  Nauczmy się korzystać z chroniącego nas prawa. Walczmy z polonofobią i antypolonizmem.
 • @Trybunał Obywatelski
  Idiota czy nie, każdy podlega prawu.
 • @SejsmoAntypolonizmu
  > Co z tego, że parodia. Chyba jest jasne, że fraza "dymać orła białego"
  > jest zniesławiająca.

  Formalnie nie jest, bo brzmi: "Nikt nie będzie nam bezkarnie (...) dymać orła białego". Co najwyżej można go oskarżyć o to, że parodiuje tych, którzy tak uważają, wyśmiewając się z nich w ten sposób.

  Uważam, że wystąpienie do sądu o obrazę, czy zniesławienie, w tej piosence to zwykłe pieniactwo i przysłuży się tylko i wyłącznie reklamowaniu artysty.
 • @Trybunał Obywatelski
  > Choć może, dany Tymon Tymański to po prostu regularny idiota?

  Może jest idiotą, a może nie, ale się na idiotę kreuje. Proces mu tylko w tym pomoże...
 • @SejsmoAntypolonizmu
  Nie mam najmniejszego zamiaru się spierać. Doceniam działania Państwa strony i w całości popieram. Nawet konkretnie jednym artykułem, który Państwo na swojej stronie umieściliście. Mój wpis dotyczył tylko zawiadomienia do prokuratury.
  Poza tym z tekstu piosenki przedstawionego przez Trybunał Obywatelski wynika, że byłoby chyba jednak ośmieszeniem się takim doniesieniem. Pozdrawiam.
 • @Mirek
  Przepraszamy, też nie chcieliśmy urazić.

  Widzicie Panowie, nie ma w Was wiary w naszą wspólną moc. Gdybyśmy byli dobrze zorganizowani nie balibyśmy się ośmieszenia. Silny lobbing, nawoływanie do bojkotu towarów, procesy zniechęciłyby polonofobów do dyskryminacji Polaków. Czy można być bardziej ośmieszonym niż przez akceptację bycia ośmieszanym?
 • Dawno temu, w zamierzchłych latach osiemdziesiątych.
  W zakładzie pracy mojej Mamy ( już nieżyjącej, niestety) pracował pewien, skromny człowieczek, według jej słów, o proweniencji drobnego pijaczka.
  Mieszkaniec jednej z pobliskich wiosek.
  Pewnego dnia, dostał wezwanie do sądu, w zakładzie gruchnęła sensacja.
  A było to tak:
  Nagle jego sąsiadowi zaczęły padać kury.
  Z początku wziął to za objaw epidemii.
  Weterynarz, zaordynował dodatek do paszy.
  Nic to nie dało.
  Następna wizyta odsłoniła okropną prawdę- ktoś , dosłownie gwałcił nieszczęsne kokoszki.
  Gospodarz, kilkukrotnie zaczaił się na bezecnika i zdybał... własnego sąsiada, in flagranti , z jedną z " narzeczonych".
  Potem sprawa trafiła do sądu, a stugębnej plotki nic nie powstrzymało.
  Gdy sprawca wrócił do zakładu, obciążony wyrokiem w zawiasach i wielką grzywną, tudzież nawiązką, został powitany chóralnym gdakaniem i pianiem koleżków.
  I tak codziennie.
  "Kogut"- bo tak go przezwano, musiał zmienić zakład i okolicę.
  A teraz do rzeczy: skoro Pan Tymański zachęca do zoofilnych zachowań i to w stosunku do gatunku chronionego, należałoby napuścić na niego Ligę Ochrony Przyrody i jakichś speców od dewiacji.
  Bo raczej nie chcemy, by wołano za nim Bielik- Gej!
  Chyba, że chcemy:)
 • @SejsmoAntypolonizmu
  Dzięki Ci , ale cóż to ich SONDY co i jak myślimy działają od dawna.
  Chwali się student z judeopolonii co robi za rzekome obrażanie ich mam info. i co mason rządzi w 60 krajach , co chce to robi - róbmy coś w rodzaje znienawidzonej TRWAM aby mieć zasięg ogółnopolski.
  Pozdrawiam
 • @SejsmoAntypolonizmu
  Tak ignorancja to zawsze pomysł , ale (oni czekają na naszą reakcję)sa słabi. W każdej sytuacji nóż się w kieszeni otwiera.W tak krótkim czasie opanowali nas niesłychanie szybko na co Polacy czekają ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej