Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
158 postów 274 komentarze

Sejsmograf Antypolonizmu

SejsmoAntypolonizmu - Pomimo ludobójstwa, niszczenia polskiego państwa i kultury przez totalitaryzmy XX. wieku, problem dyskryminacji, oczerniania, złych stereotypów na temat Polaków nie został w zinstytucjonalizowany sposób podjęty. Problem ma nazwę: antypolonizm.

Firma TV Guide Network informuje o "polskim obozie śmierci Treblinka"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kolejna odsłona antypolskiego kłamstwa obozowego. Pytamy nie czy, ale kiedy zbierze się wystarczająca energia wśród Polaków, by stworzyć instytucje zwalczające antypolonizm, lobbujące na rzecz karania antypolskiego kłamstwa obozowego?

 

Firma TV Guide Network, w wyświetlanym na ekranie telewizora tekstowym przewodniku programów opisała program nadany w dniu 12 stycznia 2012 roku przez kanał National Geographic  w sposób następujący:"Nazi Hunters. Commander of Treblinka",  Simon Wisenthal tracked down the SS commandant of the Polish death camps. ("Łowcy Nazistów. Komendant Treblinki", Simon Wiesenthal wytropił SS-mana, komendanta polskich obozów śmierci.)


TV Guide Network   stanowi część kanadyjsko-amerykańskiego, globalnego imperium medialnego Lions Gate Entertainment.

Nie są znane do tej pory żadne działania placówek dypolmatycznych oraz polskiego MSZ  mające na celu żadanie przeproszenia za zniesławienie, ani zadośćuczynienia Polsce i Polakom za ten antypolski skandal.

Źródło informacji (opublikowano 14.01.2011) WolneMedia.netCałość za:

Sejsmograf AntypolonizmuLink do screenshota dobrej jakości.

 

 

 

KOMENTARZE

  • A mówilem...
    Buldożer, trawka, Centrum Handlowe z pomnikiem Ojca Kolbe w środku, i po wszystkich kłopotach.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej