Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
158 postów 274 komentarze

Sejsmograf Antypolonizmu

SejsmoAntypolonizmu - Pomimo ludobójstwa, niszczenia polskiego państwa i kultury przez totalitaryzmy XX. wieku, problem dyskryminacji, oczerniania, złych stereotypów na temat Polaków nie został w zinstytucjonalizowany sposób podjęty. Problem ma nazwę: antypolonizm.

GermanCampsPolish Victims.info-raport o nienawiści do Polski-kolportuj!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każda kolejna odsłona antypolskiego kłamstwa obozowego prowadzi do pytania, kiedy stworzymy instytucje zwalczające antypolonizm, lobbujące na rzecz karania antypolskiego kłamstwa obozowego? Oto odpowiedź: www.germancampspolishvictims.info

 

W internecie pojawiła się nowa inicjatywa.


Anglojęzyczna strona: www.germancampspolishvictims.info jest stroną, na której publikuje się informacje o użyciu w zagranicznej prasie bulwersującej frazy "Polish camps" oraz innych, pokrewnych sugerujacych, że niemieckie obozy koncentracyjne zostały założone przez Polaków.

Wewnątrz jest dostępny raport  The BBC coverage of German occupied Poland, sporządzony przez Jana Niechwiadowicza oraz grupę Polish Media Issues.  Dotyczy on tych przypadków, w których przypisywano Polakom sprawstwo przy organizacji niemieckich obozów koncentracyjnych oraz pomijano Polaków jako ofiary zagłady, której sprawcami były hitlerowskie Niemcy.

Zachęcamy do rozpowszechniania raportu oraz przyłączania się do forum na stronie (forum jest tylko anglojęzyczne), w celu dalszego działania przeciwko kłamstwom na temat Polaków oraz antypolskiej mowie nienawiści.

Za: Sejsmograf Antypolonizmu

KOMENTARZE

  • forum -powinno być polskojęzyczne
    -
  • @HKM 22:36:47
    Forum jest po angielsku, ponieważ dla większości osób zaangażowanych w inicjatywę angielski jest pierwszym językiem. Dzięki temu Polacy (i sympatycy Polaków) na całym świecie mogą włączyć się w działania.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej